Obchodní a stavební společnost

Eurookna Javorník

DŘEVĚNÁ EUROOKNA JAVORNÍK :

 


 

Eurookna nabízíme v profilech IV 68, IV 78, IV92. Dřevěná eurookna mají oproti plastovým oknům řadu výhod.

Plánujete výměnu oken a jste na vážkách, jaký typ okna si vybrat? Rozmýšlíte se mezi klasickými okny a eurookny? Pak si přečtěte následující příspěvek a možná, že vám bude nápomocen při vašem složitém rozhodování!

Chcete pocítit teplo domova a zároveň říci stop zbytečnému plýtvání energie? Máme pro Vás řešení! Vyzkoušejte kvalitní eurookna nebo dřevěná okna, která vám zaručí úsporu energie v té nejvyšší míře.

Je trochu přežitkem domnívat se, že se eurookna hodí pouze do nových rodinných domů či bytů. Není tomu tak. Vždyť i postarší dům se může pyšnit kvalitními okny, které mu poskytnou prvotřídní izolaci! Nebojte se nás tedy oslovit. Přání našeho zákazníka jsou pro nás vždy prvořadá a budeme se snažit udělat maximum proto, abyste už nadále nemuseli snášet „profukování“ oken během silných větrů nebo jiné nepříjemné nástrahy počasí.

Co Vám tedy můžeme nabídnout? Pokud se rozhodnete pro nová okna, můžete vybírat ze široké škály produktů, přičemž mnohé z nich splňují požadavky projektu zelená úsporám. Samozřejmostí je, že při výrobě oken dbáme především na kvalitu zpracování a naší nejvyšší prioritou je, abychom dodržovali pravidla ekologické výroby. Abychom vám mohli nabídnout co nejkvalitnější eurookna, využíváme moderní technologické postupy a sledujeme nejnovější trendy na trhu. Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou.

Kromě vlastní výroby eurooken se specializujeme rovněž na kompletní zateplování rodinných domů a bytů, stejně jako na fasády. Samozřejmě, že důležitým ukazatelem při výběru nových oken je velmi často cena. Snažíme se proto zákazníkům poskytovat co nejpřijatelnější ceny. Ceník je vždy individuální, proto se nemusíte bát astronomických sum, které nebudete schopni uhradit. Celková částka za vámi vybraná okna se vždy odvíjí od použitého materiálu, velikosti a skla, které je na okně použito.

Nutno dodat, že můžete počítat s pětiletou zárukou na zakoupená eurookna. Stejně tak je vám ale záruka poskytnuta i v případě, že bude nalezena vada z výroby. Tato pětiletá lhůta se mimo jiné vztahuje i na povrchové úpravy. To je vcelku solidní nabídka, co říkáte?

Za některé firmy hovoří certifikáty, za nás hovoří výsledky naší práce a spokojení zákazníci! Přidejte se i vy do řad těch, kteří si spokojeně lebedí v pohodlí domova. Kontaktujte nás a my uděláme maximum proto, abyste na eurookna už nedali dopustit!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Rekonstrukce

Zelená úsporám